Search

Обрати мовуГуртожитки

 

 

Студентська рада гуртожитку коледжу є громадським органом самоврядування студентів і створюється в кожному гуртожитку для залучення його мешканців до проведення заходів, направлених на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, перепускного та санітарного режимів, проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганду здорового способу життя, надання допомоги адміністрації щодо поселення та проживання студентів у даному гуртожитку.

 

 

 


 

Основними завданнями студентської ради гуртожитків №1 та 2 ВП НУБ і П України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, створення відповідних умов для проживання та відпочинку, сприяння діяльності клубів за інтересами.

Рада гуртожитків – це координуючий орган, який передбачає організацію цілого ряду форм роботи: культмасова, спортивно – оздоровча, побутово – контролююча.

Свою роботу плануємо враховуючи запити та інтереси студентів, актуальні проблеми сьогодення. На останньому засіданні студради складається план роботи Ради на новий навчальний рік. У плані передбачено заходи для формування студентів громадської зрілості, соціальної активності, вихованості та інтелігентності.


 

 

При плануванні роботи студради гуртожитку, який обговорюється з вихователями Посконюк Г. П.,  Боднар С. В., Боднар І. Р., та затверджується ВО заступника директора з виховної роботи Руснак С. Г.Розглядаються пропозиції студентів щодо проведення свят, вечорів відпочинку, спортивних змагань, конкурсів.

До складу студради входить 23 студенти з різних курсів. Студрада збирається двічі на місяць. В структуру студради входить: санітарний, культмасовий, дисципліни і порядку, спортивний, інформаційний засідають, обговорюючи та вирішуючи питання, що стосуються їх напрямку, додатково. 

 


 

За минулий навчальний рік було проведено ряд зустрічей:

  • з адміністрацією коледжу – з питань покращення житлових та побутових умов, перепускного режиму в гуртожитку;
  • з працівниками правоохоронних органів – на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх за порушення правил поведінки в громадських місцях», «Відповідальність за вчинені правопорушення», «Правове виховання та правова поведінка»;
  • з працівниками МНС – на тему «Дотримання правил протипожежної безпеки в гуртожитку»;
  • з медпрацівниками – на тему «За здоровий спосіб життя», «Зупинимо СНІД разом», «За хмарою тютюнового диму», «Профілактика асоціальних явищ (алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія).

 

 

Студрада спільно з вихователями проводить роботу:

  • з облаштування кімнат, в яких проживають студенти, кімнат самопідготовки;
  • з прибирання прилеглої до гуртожитків території;
  • з впорядкування клумб.

Це сприяє вихованню господарського, бережливого ставлення до майна кімнат, блоків гуртожитку.

Студрада спільно з вихователями та комендантом гуртожитку щорічно проводить до Дня студента огляд-конкурс на кращий блок та кімнату.

 


 

Рада гуртожитків разом з вихователями проводить різноманітні масові заходи: «День іменинника», «Знайомство з першокурсниками», «День студента», до дня святого Миколая,  «На крилах любові», «Весняні вітражі», «Великодні візерунки», спортивні заходи: змагання з міні-футболу, волейболу, шахово-шашковий турнір, диспути, відверті розмови, перегляди відеофільмів «Умій сказати - ні!» інші.

За ініціативою студради та при підтримці студентів гуртожитку було придбано: принтер, cистему безперебійної подачі чорнила, карнизи та тюль для холу гуртожитку. За допомогою фонду «Батьківська опіка» та при сприянні дирекції коледжу було придбано 100 крісел до актової зали і 60 табуреток, для новонабраних груп. Студрада та студенти гуртожитку брали активну участь у переобладнанні актової зали.

: