Search

Обрати мовуКонкурс «Кращий за професією «Еколог»»

Конкурс «Кращий за професією «Еколог»»

Екологія – це стан душі людини.

Людина – частина природи,

і саме природі ми зобов'язані

своїм існуванням,

своєю досконалістю і могутністю.

Cучасна молодь вступає в епоху не тільки бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних наслідків науково-технічної революції та демографічного вибуху. Як результат, ми спостерігаємо різного роду катаклізми у природі та екологічні проблеми, що супроводжують людство.

Екологічна діяльність студентів у коледжі є активна і пасивна. Активна діяльність спрямована на ліквідацію антропогенного впливу на природу, а пасивна – на формування екологічної культури через проведення бесід, вечорів, конференцій, вивчення документів про охорону природи і т.д. Для активного формування екологічної культури, поведінки студентів велику увагу приділяємо активним та інтерактивним методам роботи у навчально-виховному процесі.

Однією з форм впливу на екологічний світогляд, поведінку студентів є робота екологічного гуртка, де вони можуть висловитись, показати своє ставлення до тієї чи іншої екологічної проблеми.

Викладачами Перит В.В., Фреяк Г.Б., Симотюком Я.Ф. було проведено конкурс «Кращий за професією «Еколог»» між студентами 31-Е та 21-Е груп за спеціальністю «Прикладна екологія» ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого».

Метою конкурсу є підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності, вмінь і навиків студентів, вдосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників по професії «Еколог», визначення кращих студентів з професії.

Конкурс проводився в два тури. У першому турі брали участь усі бажаючі студенти старших курсів екологічної спеціальності. Він складався із двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретична частина передбачала тестування студентів із спеціальних дисциплін.

Практична частина передбачала виконання студентами певних аналітичних визначень (якісне виявлення певних катіонів і аніонів в хімічних сполуках) та вміння працювати з фізико-хімічними приладами.

Перші три переможці - Боднарук В., Квік І., Завінська Х. - вийшли у другий тур, що складався із практичного завдання підвищеної складності. Обидва тури засвідчили, як відмінні теоретичні знання, так і практичні навики студентів, які вони здобули у процесі навчання.

Переможцем ІІ туру стала студентка 31-Е групи Завінська Христина.

Усім учасникам конкурсу дякуємо за хороші результати та високу майстерність.

Екологічний конкурс сприяє розвитку екологічної свідомості та спрямування до позитивної діяльності.

Наша небайдужість, наші практичні дії сьогодні – запорука благополуччя завтра.

 

Перит В.В., викладач хімії

: