Search

Обрати мовуДень відкритих дверей

День відкритих дверей

     1 грудня 2018 року ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» вдруге цьогоріч відкрив двері для своїх майбутніх абітурієнтів.

     Випускники шкіл, які завітали до нас з Заставнівського району Чернівецької області, Городенківського району Івано-Франківської області та з різних районів Тернопільської області, ознайомилися з понад столітньою історією нашого коледжу та переліком освітніх послуг які пропонує наш навчальний заклад.

     Для наших гостей було підготовлено виставку інформаційних матеріалів та відео-розповіді про життя коледжу. Крім того, викладачами коледжу у навчальних аудиторіях було організовано виставку-представлення роботи навчальних кабінетів і лабораторії.

     Зустріч абітурієнтів із представниками навчального закладу відкрив директор коледжу Володимир Степанович Глова, який щиро привітав гостей. Він наголосив, що цей день організовано спеціально для них, щоб вони змогли ознайомитися з базою та умовами навчання, з життям коледжу, його студентів та визначитись з вибором майбутньої професії, яку вони зможуть отримати в нашому коледжі. Крім того, директор розповів про переваги навчання у нашому закладі, зокрема, одержання поряд з основною спеціальністю суміжної робітничої професії, а також можливість продовження навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, відокремленим підрозділом якого є наш коледж.

     Детальніше з умовами вступу на навчання в 2019 році ознайомив заступник директора з навчальної роботи Михайло Васильович Сопилюк.

     Студентами нашого коледжу було представлено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого»:

«Облік і оподаткування» – Паньків Ольга, студентка 14 групи

«Фінанси, банківська справа та страхування» – Швидковська Іванна, студентка 36 групи

«Економіка» – Бойко Ольга, студентка 37-Е групи

«Підприємство, торгівля та біржова діяльність»– Сухіна Валентина, студентка 37-П групи

«Агрономія» – Кондрацька Надія, студентка 32 групи

«Комп'ютерна інженерія»– Гембатюк Лідія, студентка 31-К групи

«Екологія»– Квік Ірина, студентка 31-Е групи

     За традицією, усім учасникам Дня відкритих дверей було вручено інформаційні матеріали, сертифікати учасників Дня відкритих дверей на тему: «Мій майбутній професійний вибір».

     В програмі проведення Дня відкритих дверей були також змагання з волейболу між командами студентів коледжу та учнів загальноосвітніх шкіл.

     Заключним етапом зустрічі була екскурсія, яку провела для майбутніх абітурієнтів завідувач економічним відділенням Стрільчук Лариса Василівна. Випускники шкіл та їх батьки ознайомились з навчальною та матеріально-технічною базою, умовами проживання в гуртожитку, діяльністю окремих підрозділів коледжу (їдальня, спортивний комплекс).

Стрільбіцька Н.С., фахівець з профорієнтації

: