Search

Обрати мовуГотуємося до участі в конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2020»

Готуємося до участі в конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2020»

 

     З метою виявлення та підтримки творчої діяльності педагогічних працівників технікумів і коледжів, сприяння зростанню професійної майстерності, вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, підвищення ефективності освітнього процесу і якості освіти підготовки фахівців Державна установа "Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» щороку проводить конкурс  професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР» двома етапами:

  • відбірковий ( заклад освіти) – до вересень, жовтня;
  • заключний (НМЦ ВФПО): листопад - реєстрація конкурсних робіт; грудень-лютий – оцінювання; березень-квітень – нагородження.  

   Запрошуємо викладачів ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» взяти участь у відбірковому етапі конкурсу «Педагогічний ОСКАР-2020», який відбудеться 30 жовтня 2019 року.

  Матеріали готувати згідно Положення про проведення конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників технікумів і коледжів «Педагогічний ОСКАР-2020».

     Ознайомитися з Положенням про конкурс можна за посиланням: http://agroosvita.com/taxonomy/term/686 або у педагогічному кабінеті коледжу.

Слободян О.П., Левицька І.В.

: