Search

Обрати мовуДержавний кваліфікаційний іспит спеціальності 201 «Агрономія»

Державний кваліфікаційний іспит

спеціальності 201 «Агрономія»

На технологічному відділенні ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є Храпливого» 27.06.2020 завершилася здача кваліфікаційних фахових іспитів. За графіком іспит здавали студенти 42-43 груп (спеціальності 201 «Агрономія»), починаючи з 24 по 27 червня включно.

Для проведення державного кваліфікаційного іспиту було створено екзаменаційну комісію в складі: Долотко Микола Михайлович – голова комісії, директор ПОП «Золота нива»; Андрусик Роман Васильович – заступник голови екзаменаційної комісії, завідувач технологічного відділення.

Члени комісії:

Грицишин Стефанія Федорівна – викладач дисципліни «Плодівництво»;

Фреяк Галина Борисівна - викладач дисципліни «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва»;

Холодило Олександр Іванович – викладач дисципліни «Організація і планування діяльності аграрних формувань;

Романович Ярослав Васильович – викладач дисципліни «Технологія в галузях рослинництва».

Державний кваліфікаційний іспит розпочинався із онлайн-конференції на платформі Zoom.

Комплексний державний кваліфікаційний екзамен проводився у вигляді розкриття теоретичних питань з фахових дисциплін та вирішення професійних задач.

Опрацювавши екзаменаційні білети, студенти надсилали відповіді на електронну адресу навчальної частини коледжу. Екзаменаційна комісія перевіряла відповіді студентів та надсилала додаткові питання. Проаналізувавши їх, оцінювала роботи і у режимі відеоконференції повідомляла студентів про оцінювання результатів іспиту.

Студенти продемонстрували добрі знання та вміння, здобуті у коледжі за час навчання.

Голова та члени комісії привітали випускників коледжу та побажали їм успішного продовження навчання, міцного здоров'я, справжнього людського щастя, здійснення усіх мрій і сподівань, стати успішними в професійній діяльності.

Члени кваліфікаційної екзаменаційної комісії

: