Search

Обрати мовуВсеукраїнська акція «За чисте довкілля»

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

   У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» студенти, викладачі та вихователі гуртожитку зібралися для весняного прибирання та благоустрою території навчального закладу. 

    В ході акції було очищено від сміття, гілок та опалого листя територію навчального закладу, проведено побілку дерев та бордюр пішохідних доріжок, приведено у належний стан клумби, висаджено квіти. Зелені насадження навколо навчального закладу виконують соціально-екологічні функції: санітарно-гігієнічну, захисну, архітектурно-художню, рекреаційну, навчально-виховну.

    До прибирання долучилися усі студентські групи економічного та технологічного відділень. Підсумками своєї роботи були задоволені всі, адже чиста, доглянута територія радує так, як і весняне сонце. Молодь особистим прикладом демонструє небайдужість до проблеми забруднення навколишнього середовища.

    Всі ми повинні розуміти, що обличчя місць, де ми живемо, залежить тільки від нас самих, від нашої поваги до самих себе і до свого рідного коледжу.

Левицька І.В.

Фото - Війтик Ю.П., Левицька І.В.

: