Search

Обрати мовуБарви осені

Фотозамальовки

Барви осені

Розпочався останній місяць осені.. У різнобарв'я зафарбував він мальовничий дендропарк навколо навчального закладу, який уже більше 120 років готує спеціалістів – спочатку садівників, а згодом і донині – широкий перелік спеціальностей економічного та технологічного напрямів.

Милують око багряно-жовті кольори дерев, кущів, осінніх квітів, і тільки вічнозелені ялинки залишаються незворушними у цьому різноманітті ..

Дендропарк завмирає, немовби готуючись поринути у зимовий сон. Та інколи тишу порушують постукування дятлів та невгамовна метушня білок, які зайняті пошуками заготівель на зиму.

А вже незабаром дерева поскидають свої шати і поринуть у зимову дрімоту, щоб навесні прокинутись першими листками, квітами, як це роблять декілька сортів магнолії чи тюльпанове дерево.

І тільки червоні кетяги калини та барбарису залишатимуться взимку, щоб слугувати своєрідною годівничкою для зимуючих тут птахів.

А вже скоро сюди завітає зима, яка неодмінно завершиться, а тоді весняне сонце знову поверне дендропарк до життя, продовжуючи цей безперервний коловорот пір року…

Юрій Війтик

: