Search

Спартакіаду-2022 розпочато!

8 вересня розпочалась спартакіада Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого НУБіП України. Відкриваючи її, учасників змагань щиро привітали директор коледжу Борис Павлюк та заступники Ігор Книш та Михайло Сопилюк.

Першим видом змагань стала «королева спорту» – легка атлетика. Змагались студенти в бігу на дистанціях 60 м., 800 м. – дівчата, 60 м., 1500 м. – юнаки.

Найшвидшим серед юнаків став Славський Роман з 42 групи, друге місце у Кашицького Віталія, студента 35 групи, третє – у студента 14 групи Жирика Олександра.

Серед дівчат-спринтерів перемогу здобула – Копичинська Оксана, студентка 11 групи, друге місце у Максимчук Надії, студентки 32 групи, а третє – у Бульдяк Юлії з 24 групи.

На дистанції 1500 м. переміг Базюк Микола, студент 31 групи, Николяк Арсен, студент 31 групи здобув друге місце, а третє у Василика Андрія, студента 11 групи.

На дистанції 800 м. серед дівчат вдруге перемогла Копичинська Оксана, друге в Угринюк Марії і третє в Михайлюк Валентини, студентки 14 групи.

В штовханні ядра 1 місце здобув студент 22 групи Денис Максим, друге місце у студента 34 групи Шевчука Богдана, а замкнув трійку лідерів Шимко Максим, студент 32 групи.

У дівчат перемогла Дуць Іванна, студентка 22 групи, другою стала студентка 31 групи Угринюк Марія, а третьою- студентка 15 групи Димушко Христина.

Переможці та призери готуються до обласних змагань, які відбудуться в м. Тернопіль 30 вересня.

В командному заліку перемогла команда 22 групи, друге місце в 11 групи, а третіми стали учасники команди 15 групи.

В змаганнях коледжівської спартакіади взяли участь представники заліщицьких шкіл та Заліщицького ВПТУ, які показали високі результати, проте виступали поза конкурсом.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо нових спортивних перемог та рекордів!