Search

Наші вітання срібній призерці!

Наприкінці лютого в манежі Івано – Франківського фахового коледжу фізичного виховання відбулись Всеукраїнські змагання з легкої атлетики " Прикарпатська зима", започатковані з 1968 року.

У змаганнях взяла участь студентка 11-КЕ групи Заліщицького фахового коледжу імені Є.Храпливого Оксана Копичинська. Вона взяла участь в такому виді спортивної програми, як біг на 800 метрів.

Показавши свої фізичні можливості, вона досягла високого результату та посіла друге місце. Організатори змагань привітали Оксану та нагородили її грамотою, медаллю та цінним подарунком, які вона отримала з рук чемпіона Європи та світу Івана Гешка.

Це вже треті Всеукраїнські змагання у 2023 році , учасницею яких була Оксана та займала призові місця.

Бажаємо їй здоров'я, нових успішних стартів та переможних фінішів! Надіємось, що вже незабаром вона займатиме найвищі сходинки на п'єдесталі.