Search

Атестація педагогічних працівників-2016

28-29 березня 2016 року у ВП НУБіП України „Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого” відбулася чергова атестація педагогічних працівників відповідно до „Положення про атестацію педагогічних працівників”. На засіданні атестаційної комісії І рівня про свою педагогічну діяльність за останні п’ять років звітувало 39 педагогічних працівників : викладачі, майстри виробничого навчання, вихователі.

Під час атестації  характеризувалась робота педагогічного працівника : навчальна, організаційна, методична, науково-дослідна, виховна і громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалось також відповідність педагогічного працівника займаній посаді.

Вивчення роботи викладачів та матеріали навчально-методичних і організаційно-виховних заходів та діяльності педагогів по підвищенню свого професійного рівня і удосконаленню педагогічної майстерності підтвердили ґрунтовні здобутки більшість викладачів за міжатестаційний  період. Атестаційна комісія підтвердила також високий рівень підготовки викладачів, які атестувалися, їх добросовісне  ставлення до виконання своїх професійних обов’язків.   

Остаточне рішення про присвоєння (підтвердження)  вищих кваліфікаційних категорій та педагогічних звань прийматиме атестаційна комісія ІІ рівня, засідання якої буде проходити в НУБіП України. Вітаючи наших колег з успішним продовженням цього етапу атестації, бажаємо їм вдалого завершення такого важливого етапу педагогічної діяльності.

: