Search

Обрати мовуПерше засідання педагогічної ради у 2017-2018 навчальному році

Перше засідання педагогічної ради у 2017-2018 навчальному році

30 серпня 2017 року відбулось перше засідання педагогічної ради коледжу у 2017-2018 навчальному році. На порядок денний були винесені питання, що стосувались організаційної та навчально-виховної роботи коледжу.

Роботу засідання розпочав директор коледжу Глова В.С., який привітав колег із початком нового навчального року та побажав усім ентузіазму, завзяття, оптимізму та плідної і результативної праці.

Заступник директора з навчальної роботи Сопилюк М.В. представив проекти наказів, які регламентують склад організаційно-методичних та дорадчих органів коледжу, а саме: про склад педагогічної ради, навчально-методичної ради, адміністративної ради, конкурсно-кадрової комісії, атестаційної комісії, циклових комісій, рейтингової комісії коледжу.

З особливостями і основними завданнями організації навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році виступив директор коледжу Глова В.С. та заступник директора з навчальної роботи Сопилюк М.В.

Завідувачі відділеннями Стрільчук Л.В. та Андрусик Р.В. ознайомили присутніх з організаційно-плануючою документацією на 2017-2018 навчальний рік, зокрема навчальними планами на 2017-2018 н.р. згідно переліку спеціальностей підготовка яких ведеться в коледжі.

Заслухавши та обговоривши порядок денний педагогічна рада коледжу прийняла відповідні рішення.

 

Деркач Н.Я., методист коледжу

: