Social-menu

Технологічне відділення

 

 

Головним завданням технологічного відділення є формування висококваліфікованих фахівців, професіоналізм і конкретність яких визначають їх здатність виконувати свої функції в нових умовах господарювання. У світ науки своїх вихованців ведуть викладачі коледжу. На відділенні навчаються 374 здобувачі освіти за освітньо-професійним ступенем "Фаховий молодший бакалавр".

    


ПІДГОТОВКА  ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ТАКИМИ ОСВІТНІМИ ПРОГРАМАМИ:


101 «Екологія»

Екологія є актуальною спеціальністю сьогодення. У сфері її уваги – захист довкілля з його природними та антропогенними системами, державне управління і контроль технологічної та екологічної діяльності.У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. Приймаються нові закони про захист природи, затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисні споруди на підприємствах.

Екологи — це ті люди, які розуміють, що ресурси природи далеко не нескінченні, вони стежать за утилізацією відходів та контролюють діяльність шкідливих виробництв. Кваліфіковані екологи займаються з’ясуванням причин природних катаклізмів і шукають шляхи, які дозволять людству завдавати найменшої шкоди навколишньому середовищу. З промисловим розвитком нашої країни професія еколога набуває все більшої популярності.

Технік-еколог може працювати у спеціальних лабораторіях, проектних, виробничих і санітарно-гігієнічних інспекціях та інших організаціях, де вирішуються питання охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також гігієни праці на виробництві.

Технік-еколог виконує широке коло питань охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів у різних галузях виробництва та сферах господарської діяльності. Сфера роботи фахівця з екології досить широка і може обмежитись тільки вашою фантазією.

Освітня кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з екології.

Випускники отримують посвідчення про набуття робітничих професій:
- оператор комп’ютерного набору;
- лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу.


201 «Агрономія»

Аграрний сектор є важливою стратегічною галуззю української національної економіки, яка забезпечує продовольчу незалежність держави. Галузь є одною з основних бюджетоутворюючих сфер економіки та займає друге місце у товарній структурі експорту (близько 40%). Також АПК − основне джерело надходження валюти в Україну та ключовий фактор у підтриманні торговельного балансу.Однією з найбільш затребуваних професій на ринку праці у цьому напрямку є професія агронома. Нині фахівець з агрономії має великі перспективи, адже земля – стале джерело достатку, ефективне використання якого можливе лише за умови ґрунтовних знань і вмінь.

Фахівець за спеціальністю «Агрономія» здатний виконувати професійну роботу, пов’язану з вирощуванням зернових, технічних і кормових культур. Він, з огляду на конкретні виробничі умови, займається впровадженням і освоєнням науково обґрунтованої системи землеробства та подальшої інтенсифікації рослинництва з метою збільшення виробництва, підвищення якості вирощеної продукції та покращення родючості ґрунту. Фахівець з агрономії добре обізнаний з механізацією сільськогосподарського виробництва, зберіганням і первинною переробкою продукції рослинництва, її реалізацією.

Освітня кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з агрономії.

Випускники отримують посвідчення про набуття робітничих професій:
- квітникар;
- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А 1»
- водій автотранспортних засобів категорії «В», «С1».


123 «Комп’ютерна інженерія»

Сьогодні важко уявити собі життя без комп'ютерів. Темпи розвитку комп'ютерних технологій вражають. Ми є свідками справжньої комп'ютерної революції! Ці технології будуть і надалі користуватися великим попитом на ринку працевлаштування, а ті, хто працює в галузі інформаційних технологій, відіграватимуть вирішальну роль у формуванні майбутнього.

«Комп'ютерна інженерія» - це спеціальність для підготовки фахівців з найбільш широким охопленням дисциплін галузі інформаційних технологій.

Ви прагнете брати участь у розвитку комп'ютерних технологій, створювати цікаві і корисні програми, веб-сайти, 3D-моделі, комп'ютерні ігри? Ви бажаєте працювати системним адміністратором, керувати цілим парком комп'ютерів, працювати у сфері Інтернет-зв'язку? Тоді запрошуємо Вас на навчання за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія»!

Освітня кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з комп’ютерної інженерії.

Випускники отримують посвідчення про набуття робітничих професій:
- оператор комп’ютерного набору.


Гордістю коледжу є випускники технологічного відділення, які обіймають високі державні посади. Серед них – Томич І. Ф., Президент Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Дрозда В. Ф., доктор с/г наук, завідувач відділом біологічного методу захисту рослин НУБіП України,Сопівник Р.В., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки НУБіП України, Сопівник І.В., доктор педагогічних наук, доцент,завідувач кафедри соціальної роботи та реабілітації НУБіП України, Піковський М.Й. , доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри фітопатології НУБіП України,Андрусик Ю.Ю., кандидат с/г наук, доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка, НУБіП України, Гаврилюк О. С., доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка, доктор філософії з садівництва та виноградарства (PhD). Сеник І.І. доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри агробіотехнологій Західноукраїнського національного університету,Сеник Р.І. головний агроном кластеру «Буковина» компанії «Контінентал Фармерз Груп»  Гев’юк П.М. кандидат с.г. наук, заступник директора по рослинництву ТОВ «Корона сервіс плюс», Київська обл., Семенюк І.О., агроном агросервісної компанії ProPole, Андрусик П.Р.,комерційний директор компанії SPRAYTEC,Матвіїв Г.М.,координатор Комітету УКАБ з питань насіння та засобів захисту рослин,Асоціація «Український  клуб аграрного бізнесу"

: