Search

Наша співпраця

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

 

 

 

Сьогодні вища освіта в Україні знаходиться у стані безперервного вдосконалення і модернізації. Рушійними силами процесів, що відбуваються у вищій школі, є її прагнення до оновлення та бажання увійти до загальноєвропейського освітнього простору. Тому і життя формує вимоги до навчального закладу як такого, що розширює кордони не тільки вітчизняного, а й міжнародного співробітництва, мета якого – вивчення досвіду з підготовки професій, інформаційний обмін новітніми педагогічними технологіями, створення умов для стажування за кордоном, участь у різноманітних програмах, підвищення ефективності праці та зміцнення вже існуючих партнерських відносин.


 Використовуючи різноманітність цих зв’язків, коледж розвиває співпрацю в таких напрямах:

 - Проведення сортовипробувань та Днів поля за програмою співпраці  з  французькою насіннєвою компанією „Тezier”, чеською насіннєвою компанією  „ Моравосід”, американською компанією United Genetics (США), фірмою  Nong Woo Bio (Південна Корея) та іншими  в галузі  овочівництва;

-  обмін студентами і викладачами в рамках програми партнерських зв’язків із Спілкою Шкіл  рільничих (м.Намислів, Польща) та з освітніми закладами гміни Кошице (Польща);

-  проведення Міжнародної науково-практичної конференції з проблем науково-дослідної та пошукової роботи студентів і викладачів;

-  організація стажування  студентів  коледжу у Німеччині та Австрії за  програмами  НУБіП України, стажування в Данії за програмою Спілки молодих фермерів України.


 

 

Досить тісні контакти співпраці Заліщицького аграрного коледжу з нашими сусідами – з Польщею, де живуть багато поколінь українців. 

У рамках співпраці між ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого» та Спілкою шкіл рільничих м. Намислів з 21 по 25 червня 2012 року відбулась поїздка делегації коледжу у складі викладачів та студентів у Польщу. У рамках даної поїздки члени делегації, а це в основному активні учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», мали можливість познайомитись із педагогічним та студентським колективами Спілки шкіл рільничих, виступити з концертною програмою, ознайомитись з культурною спадщиною міста. 


 

 

Разом з тим, у ці дні під патронатом старости Юліана Крушінського і бургмістра м. Намислів Кшиштофа Кухчинського відбулось підписання офіційної угоди про співпрацю між двома навчальними закладами. Члени делегації коледжу були учасниками концертної програми на урочистостях з нагоди Дня Намислова. Духовний спів українців слухали прочани у костелі Найсвятішого Серця Христового, що у Пржешові. Члени делегації коледжу ознайомились з містом та його історичними пам′ятками, відвідали історичний замок і костел в м. Блег, оглянули різні види дизайну присадибних ділянок, побачили різноплановість захоплень жителів міста та навколишніх населених пунктів. 


 

 

 

 

 

 

 

У час  перебування у Польщі українською делегацією опікувалися вже давні друзі – голова ради м. Намислів Ярослав Іванищук, керівник муніципальної поліції Аркадіуш Олексяк, директор Спілки шкіл рільничих Яцек Петрошек. Особливо теплими і щирими були слова вдячності парафіян костьолу, де коледжани виступали з духовною концертною програмою.


 

 

 

 

 

 

 

 

Ми ще раз переконалися, що нас єднає багато спільного у культурному, історичному, освітньому планах. Розвиток різнопланових форм співпраці є надзвичайно корисним і взаємно збагачуючим для обох сторін.


 

: