Search

Наглядова рада коледжу

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Наглядова рада коледжу


Згідно діючого «Положення про фаховий коледж» за наказом НУБіП України від 15.04.2021 р. № 371 «Про Наглядові ради ВСП НУБіП України в коледжі утворена Наглядова рада в складі:

Тонха Оксана Леонідівна – декан агробіологічного факультету НУБіП України, доктор сільськогосподарських наук, професор ( голова наглядової ради)


Долотко Микола Миколайович – директор ПОП «Золота нива»


Джумага Тетяна Іванівна - начальник Заліщицького відділення АТ «Райффайзен банк Аваль


Миронюк Степан Богданович – директор Національного природного парку «Дністровський каньйон»


За ініціативою дирекції коледжу проведено зустріч адміністрації навчального закладу з потенційними роботодавцями нашого регіону.

Колектив коледжу зацікавлений в підвищенні якості освітнього процесу та випуску спеціалістів, які найповніше відповідали б запитам роботодавців, які, в свою чергу, хочуть бачити серед своїх майбутніх працівників компетентних, ерудованих сучасних фахівців, здатних успішно виконувати свої функціональні обов'язки.

Саме про це і йшла мова на зустрічі. Відкрив зустріч Б.С. Павлюк, в.о. директора Заліщицького фахового коледжу імені Є. Храпливого. Вітаючи учасників зібрання, він повідомив про те, що випускники економічного та технологічного відділень сьогодні успішно працюють в провідних підприємствах та установах не тільки нашої області, але й України. Для того, щоб і надалі готувати успішних спеціалістів, колектив навчального закладу та роботодавці повинні об'єднувати свої зусилля, ділячись побажаннями та висловлюючи пропозиції, які вдосконалюють підготовку спеціалістів.

М.В. Сопилюк, заступник директора, відзначивши, що вже 3 роки навчальний заклад працює в умовах реалізації реформи освіти в статусі фахового коледжу, охарактеризував перелік тих спеціальностей, по яких ведеться підготовка. Він зупинився на можливостях надання освітніх послуг, які надає коледж. Зокрема є ряд спецкурсів та додаткових дисциплін, які зорієнтовані на майбутній фах, а також 10 супутніх робітничих професій, як доповнення до основних спеціальностей (оператор комп'ютерного набору, лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу, водій, тракторист-машиніст та ін.) Оскільки коледж є складовою частиною НУБіПУ, ми можемо використовувати досвід, методичне забезпечення, інформаційну базу лабораторій та факультетів університету.

Михайло Васильович підкреслив, що однією з проблем сучасних випускників є більш грунтовніше засвоєння досвіду практичної діяльності. Звертаючись до роботодавців, він закликав надавати консультативну, дорадчу, рекомендаційну і практичну допомогу з метою розширення можливостей фахової підготовки та залучати студентів до виробничих процесів.

Ю.Л. Гірчак, завідувач навчально-виробничою практикою, відзначив, що практичне навчання є тим етапом, який можна використати для адаптації студентів до умов виробництва. Базою практик є і підприємства та установи, представлені на зустрічі. Юрій Леонідович зупинився на характеристиці компетентностей, які формуються у майбутніх фахівців. В цьому питанні роботодавці мають можливість сказати своє слово. Важливо укласти договори про співпрацю. Мова йшла також про цільове навчання через Центр зайнятості.

М.І. Гнатишин, керівник Заліщицької районної філії Тернопільського обласного Центру зайнятості, зауважив, що роботодавці, зазвичай, хочуть приймати на роботу спеціалістів з досвідом та стажем. Але відрадно те, що є приклади прийому на роботу недавніх випускників коледжу, які успішно виконують свої функціональні обов'язки.

І.Я. Книш, заступник директора з виховної роботи, говорячи про видання інформаційних щорічників, де показана вся робота навчального закладу, відзначив, що у них є сторінки «Роботодавці нашого регіону». Він запропонував надавати матеріали про роботу своїх підприємств для систематичного оновлення на сторінках альманаху.

Б.С. Павлюк повідомив, що ведеться робота по підготовці до відкриття нових спеціальностей в коледжі. Він закликав роботодавців давати свої пропозиції в цьому питанні. Борис Степанович запропонував утворити Раду роботодавців, яка б стала дієвим фактором вдосконалення роботи по підготовці фахівців.

Результатом зустрічі й стало створення такої Ради роботодавців при ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України», куди ввійшли ряд представників бізнесу, керівники підприємств та установ нашого регіону.


Протоколи засідань наглядової ради коледжу


: