Search

Студентське самоврядування

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Студентське самоврядування


Разом - ми сила! Єднаймося, бо ми цього варті!


Студентська молодь завжди відігравала важливу роль у розвитку українського молодіжного руху. Від проголошення незалежності України, Революції Гідності та російсько – української війни студентська молодь активно підтримувала процеси державотворення , формування громадянського суспільства.

Гутман Вікторія, голова студентського парламенту


 З прийняттям Закону України « Про фахову передвищу освіту» студентське самоврядування - це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту своїх прав та інтересів, а також брати участь в управлінні навчальним закладом. Виконавчими органами самоврядування коледжу є: студентський парламент,студентська рада гуртожитку та старостат. Вони відображають позицію молоді у різних сферах освітньої діяльності. Незважаючи на очно – дистанційне навчання, ними було реалізовано великий обсяг роботи для урізноманітнення дозвілля студентів,сприяння їх інформаційній обізнаності та культурного розвитку.

Максимчук Надія, голова студентської ради гуртожитку


Лідери студентського самоврядування коледжу беруть участь у міжнародних та всеукраїнських семінарах, злетах , дискусійних клубах, інформаційних панелях та мають чудову можливість отримати безцінний досвід для свого подальшого життя, як у професійній сфері, так і в повсякденній праці.

Угринюк Марія, голова старостату


Започатковано співпрацю з громадським туристично – інформаційним центром « Вулик». Молодіжна платформа ''Вулик'' є одним із небагатьох місць у Заліщиках, де молодь може проводити свій час з користю. Тут відбуваються форуми, академії, сюди приїжджають спікери з різних проєктів. Саме тут активні громадяни можуть збиратися для обговорення, планування і створення заходів, які урізноманітнюють життя мешканцям міста, зацікавлюють туристів з інших областей України та з-за кордону, цим самим сприяють розвитку туристичних можливостей Заліщиків.

Студенти коледжу активно беруть участь у предметних олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів.( з української мови,математики,інформатики та бухгалтерського обліку). Вони є учасниками науково – практичних конференцій та семінарів.

Варто відзначити і роботу активістів коледжу в організації та проведенні благодійних акцій, флеш-мобів, проведення конкурсів « Твої таланти, першокурснику», заходи до Дня вчителя, Дня працівників сільського господарства, Дня студента.

Для студентів , які проживають у гуртожитку коледжу, за сприяння студентської ради були організовані та проведені тематичні екскурсії природоохоронними та історичними об'єктами краю. Традиційними стали бесіди на духовну тематику сотрудника Церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Володимира. Цікаво і змістовно проводяться Дні іменинника в гуртожитку, які дають можливість його мешканцям відчути себе великою родиною. Дбаючи про змістовне дозвілля та здоровий спосіб життя, вихователі гуртожитку спільно з Радою гуртожитку організовують численні спортивні змагання: «Веселі естафети», шахово-шашкові та тенісні турніри, вечори-дискотеки.
Проводяться численні повсякденні бесіди по дотриманню техніки безпеки, про шкідливі звички , дотримання протиепідеміологічних заходів, маскового режиму, зустрічі з працівниками правоохоронних органів.

З введенням воєнного стану та початком боротьби України проти віроломного російського агресора студенти, викладачі, працівники долучилися до організації допомоги захисникам України. Надається допомога нашим Збройним Силам грошовими коштами, збором продуктових наборів. Зусиллями молоді коледжу було сплетено значну кількість маскувальних сіток. Ми віримо в те, що спільними зусиллями об'єднаної України, при підтримці наших друзів з-за кордону перемога над агресором буде досягнута. Слава Україні! Героям слава


Положення про орган студентського самоврядування

: