Search

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування


Самоврядування є важливою складовою частиною в усіх напрямках діяльності студентів нашого закладу і складається із студентського парламенту, студентської ради гуртожитку та старостату. Зокрема, студпарламент та студрада покликані забезпечити реалізацію прав та законних інтересів студентів і здійснювати контроль за дотриманням останніми своїх обов'язків,а також сприяти розвиткові навчальної, науково-дослідної, творчої, інтелектуальної, культурно-масової, спортивної діяльності. Адміністрація та викладачі позитивно оцінюють факт створення дієвої самоврядувальної структури, розцінюючи її як інструмент самовиховання та джерело, з якого молодь коледжу отримує досвід організаційної роботи.

Володимир Петрущак, голова  студентської  ради  гуртожитку

 

Представники студпарламенту коледжу є активними і успішними у різноманітних конкурсах, форумах всеукраїнського рівня, зокрема зліт іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» , що проводиться серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Від 2006 року наші студенти є членами регіонального студентського самоврядування аграрних вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Кожного семестру представники студентського парламенту є учасниками засідань почергово у різних навчальних закладах областей Західного регіону.

Студенти коледжу активно беруть участь у предметних олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів. ( з української мови, математики ,інформатики та бухгалтерського обліку). Вони є учасниками науково-практичних конференцій з різних дисциплін.

Сидорчук  Анастасія , голова  старостату

 

Наші студенти активні учасники художньої самодіяльності. Вони беруть участь у народному аматорському ансамблі пісні і танцю «Хлібодари», у проведенні концертних програм до Дня Знань, зустрічі випускників,Таланти твої, першокурснику; цікаво і весело проходять : День студента, День вишиванки, Голосіївська весна, День працівника сільського господарства, Новорічно-Різдвяні концерти, День Св..Валентина, та багато інших. 

Студенти виховують у собі і патріотичну свідомість, долучаються до акції «За чисте довкілля», створено інформаційно-просвітницький екологічний проект «Збирай роздільно - живи доцільно» та інше. Також у коледжі випускаються телепрограми «Студентська хвиля», з яких ми можемо дізнатися про студентське життя . Наші студенти займаються благодійною діяльністю. Протягом року вони відвідують Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр. А напередодні дня св.Миколая готують концертну програму та дарують солодкі подарунки діткам. Разом з працівниками коледжу ми долучились до благодійної акції «Допомога школярам сходу України», «Серце до серця» та інших.

Перит Тетяна, голова   студентського  парламенту

 

Ми щиро віримо у правильності нашої роботи та в краще майбутнє для рідної Батьківщини. А ми- це є майбутнє, тому всю нашу діяльність присвячуємо її процвітанню.

Положення про орган студентського самоврядування

: