Search

Бухгалтерія

Бухгалтерія


Баланс

Звіти про використання та надходження коштів

Звіти про фінансові результати

Інформація про проведення тендерних процедур

Кошторис

Штатний розпис

Перелік документів для призначення соціальної стипендіїБухгалтерія – структурний підрозділ, який забезпечує користувачів, в першу чергу керівництво, повною та неупередженою інформацією про фінансовий стан, результати діяльності та рух грошових коштів установи.

Бухгалтерія ВСП Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України, яку очолює головний бухгалтер Книш І.І., працює для підвищення авторитету та престижу установи, та покращення фінансового стану коледжу. У нашому підрозділі працюють випускники коледжу, а саме заступник головного бухгалтера Попіль О.М. ( випускниця 2005 р.), бухгалтер Горбач Н.Д. ( випускниця 2012 р.), бухгалтер Лилик У.П. ( випускниця 2012 р.), які успішно застосовують свої знання на практиці. З молодими працівниками своїм досвідом роботи діляться бухгалтер Бадлюк О.П, економіст Гойман Г.М., економіст Шевчук М.М.

Крім виконання основних посадових обов’язків, працівники бухгалтерії беруть участь у громадському житті коледжу.

Так, Горбач Н.Д на громадських засадах працює бухгалтером створеного Благодійного фонду «Батьківська опіка», Лилик У. П. бере активну участь у громадській організації «Просвіта», яка створена на базі коледжу. За умов внутрішнього сумісництва працюють на викладацьких посадах Книш І.І., Попіль О.М., Шевчук М.М.


Книш І. І.


Лилик У. П.


Попіль О. М.


Горбач Н. Д.


Бадлюк О. П.


Гойман Г. М.


Шевчук М. М.

: