Search

Нормативна база

Нормативна база


Установчі документи

Атрибути коледжу

Ліцензії

Сертифікати

ПоложенняВСП Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України – сучасний навчальний заклад, в якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича і наукова діяльність.

Коледж є закладом фахової передвищої освіти і відповідно до одержаних ліцензій, здійснює підготовку фахівців за двома освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший спеціаліст» і «Фаховий молодший бакалавр» по 7 спеціальностях.

У коледжі працює 73 викладачі, з них 64 – штатних, 9 – за сумісництвом; у складі педагогічного колективу – 4 кандидати наук, 13 викладачів нагороджені знаком «Відмінник освіти України», 1 - знаком «Відмінник аграрної освіти України», 12 викладачам присвоєно звання "Заслужений педагогічний працівник НУБіП України". Викладачі коледжу об’єднані в предметні циклові комісії. Коледж має 45 навчальних кабінетів і лабораторії. Діє 9 спеціалізованих комп’ютерних кабінетів і лабораторій. До послуг студентів коледжу – велика бібліотека, книжковий фонд якої налічує 60 тисяч примірників навчальної, методичної, науково-популярної та художньої літератури і 70 найменувань періодичних видань.

: