Search

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс


Заклад має стадіон, спортивний зал, 2 тренажерні зали, оздоровчо-спортивний комплекс, який налічує 8 спортивно-оздоровчих споруд.

Функціонують 10 збірних команд з таких видів спорту: легка атлетика, волейбол (жінки), волейбол (чоловіки), міні-футбол, баскетбол, настільний теніс, армреслінг, шахи і шашки, гирьовий спорт, лижні гонки.

В спортивних секціях займаються 178 студентів. У тренажерних залах займаються понад 150 студентів.

Спортивний зал 540 м2.

Стадіон 4480 м2.

Спортивний майданчик8400 м2.

Фізичне виховання і масовий спорт є важливою складовою процесу повноцінного розвитку людини та її виховання, дієвим засобом профілактики захворювань, підготовки до високопродуктивної праці, захисту Батьківщини, забезпечення творчого довголіття, організації змістовного дозвілля, запобігання антигромадських проявів. Саме ці орієнтири є визначальними в такому із напрямків виховної роботи у ВП НУБіП України "Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого", як розвиток фізичної культури і спорту, цій же меті підпорядковують свою освітню діяльність викладачі фізичного виховання Шипітка Б.І., Токарчук В.І.та Тимчук В.І. не тільки на високому науково-методичному рівні проводять заняття зі студентами, а й ведуть різнобічну позааудиторну роботу, залучаючи молодь до участі у роботі різноманітних спортивних секцій та гуртків: з волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, лижного та гирьового спорту, настільного тенісу та груп загальної фізичної підготовки.

В коледжі є сучасна спортивна база, яка відповідає всім вимогам для занять фізичною культурою та спортом: спортивний зал 30 х 18 м, зал для атлетичної гімнастики, зал для настільного тенісу, кабінет для теоретичної підготовки та змагань із шахів та шашок, власне футбольне поле 90 х 60 м, легкоатлетичне спортивне ядро з біговими доріжками, сектор для стрибків в довжину та висоту, спортивні споруди з металічного обладнання, смуга перешкод та інші споруди. Кабінет фізичного виховання в повному обсязі забезпеченний спортивним інвентарем та єдиною спортивною формою для видів спорту, яким надають перевагу в нашому навчальному закладі.

Рада колективу фізкультури щорічно ініціює проведення ряду спортивно-масових заходів у навчальному закладі з метою не лише демонстрації фізичних досягнень студентів, а й популяризації серед них різних видів спорту, залучення до активного заняття спортом якомога більшої кількості і молоді, і викладачів.

Активно та захоплююче в коледжі проходять змагання з футболу та міні-футболу, команди формуються за спеціальностями серед відділень і щорічно їх кількість зростає. Масовий забіг для викладачів та студентів щорічно відбувається під час проведення Дня здоров’я, а загальноколеджівська спартакіада охоплює 10 видів спорту.

Проте в найбільшій мірі результативність роботи викладачів фізичного виховання засвідчують успіхи та досягнення наших студентів на численних районних, обласних, регіональних та Всеукраїнських змаганнях та турнірах, зокрема:

  • Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу , м. Умань ( 2-ге місце); міні-футбол , м. Житомир ( 4-те місце);
  • Вдалим є виступ і в обласних змаганнях :
  • Першість області з легкоатлетичного кросу (1-ше місце);
  • Першість області з міні-футболу (1-ше місце);
  • Першість області з легкої атлетики (1-ше місце);
  • Першість області з змішаної естафети (2-ге місце);
  • Викладачі коледжу не відстають від студентів, в районній спартакіаді серед бюджетних установ навчальний заклад посів ІІ загальнокомандне місце.

Турбота про здоров’я підростаючого покоління, їх фізичний розвиток та фізичну готовність до життя є важливою справою суспільної значимості. Сформувати в молоді переконання, що спорт – це здоров’я, що він допомагає їм повірити в себе, загартовує як особистість, якій прийдеться долати всі підводні рифи майбутнього життя, - в цьому вбачають свій професійний і громадянський обов’язок викладачі фізичного виховання Заліщицького аграрного коледжу.

: