Search

Обрати мовуОнлайн вікторина «Чи знаєш ти історію коледжу та НУБіП України?»

До уваги студентів, учнів шкіл, гімназій,ліцеїв професійних училищ та всіх бажаючих !

Пропонуємо Вам прийняти участь в онлайн вікторині

«Чи знаєш ти історію коледжу та НУБіП України?»

Цей захід проводиться в рамках відзначення 123-ї річниці 3-х подій:

Дати заснування садівничої школи в Заліщиках, яка започаткувала історію сучасного ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого» - 15 лютого 1898 року

Дати заснування сільськогосподарського відділення у Київському політехнічному інституті, яке започаткувало історію НУБіП України – 30 вересня 1898 року.

Дати народження Є.В. Храпливого, відомого вченого, педагога, агронома, кооператора, громадського діяча - 22 червня 1898 року.

Он-лайн вікторина проходитиме в нашому коледжі на базі веб-сайту коледжу в період з 17 до 25 травня 2021 року.

Ваша участь у цій вікторині не лише сприятиме поглибленню історичних знань, але й принесе додаткові бали в оцінюванні результатів пошуково-дослідницької роботи студентів.
Переможцям та призерам вікторини буде також вручено грамоти і подяки дирекції коледжу та книги з автографом автора про історію нашого навчального закладу і міста Заліщики в яких містяться матеріали на яких побудовано питання нашої вікторини
(М.В. Сопилюк. «На переломі століть…Становлення і розвиток фахового навчального закладу в Заліщиках у контексті суспільно-історичного розвитку краю». – Тернопіль: Тернограф,2013. М.В. Сопилюк. М.М. Бачинський. Заліщики:роки, події, люди. В 2-х томах. – Тернопіль: Тернограф, 2015).


Завантаження…


Якщо вам не вдалось пройти вікторину на сайті, перейдіть за посиланням:

Перейти до онлайн вікторини


Оргкомітет

: