Тиждень комп'ютерних систем і мереж
Презентація студентського гуртка «Роботехніка».
Конструювання, складання, програмування
12 березня в Заліщицькому фаховому коледжі відбулася презентація діяльності студентського наукового гуртка «Робототехніка».
Модерував захід керівник гуртка викладач Михайло Пронь.
Слухачами стали студенти І-IV курсів, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Комп'ютерна інженерія» разом з викладачами спеціальних дисциплін Іваном Зубиком, Юрієм Гірчаком та Артуром Червоняком.
Метою презентації стало не лише висвітлення результатів роботи, а й популяризація цієї важливої форми позанавчальної діяльності в студентському середовищі.
У зверненні голови циклової Івана Зубика наголошено на актуальності участі студентів у науково-технічній творчості, важливість цього виду навчальної роботи у майбутньому професійному становленні та успішному оволодінні фаховими знаннями.
У вступному слові керівник гуртка окреслив широкий спектр можливостей, які відкриває охочим студентам участь у гуртку студентської технічної творчості.
Для цього в коледжі є і розвивається достатня матеріально-технічна база і кадровий потенціал. Йде формування спеціалізованої лабораторії та поповнення необхідним устаткуванням і обладнанням для розвитку інженерного конструювання та програмування.
Результати своєї роботи представили у презентаціях окремі гуртківці: першокурсник Назар Юрійчук, третьокурсниця Надія Людкевич та студент четвертого курсу Денис Братанич.
Зокрема Денис Братанич продемонстрував розумний робот на базі Arduino UNO (контролера ELEGOO UNO) і прокоментував свій проект.
Цікавою і змістовною стала розповідь Надії Людкевич про «Світ робототехніки з Raspberry Pi та Freenove», яка проілюструвала своє дослідження яскравою презентацією та презентувала танковий робот Freenove на основі плати Raspberry Pi.
Практичним спрямуванням і демонстрацією результатів своєї роботи в технічному конструюванні вирізнився показ студентом 11 групи Назарієм Юрійчуком своєї розробки «Kyosho Sand Master» з темою «Автоперегони на радіокерованих моделях автомобілів».
Підсумовуючи матеріали представлених презентацій, було запрошено студентів вливатися в ряди гуртківців та активніше займатися науково-технічною творчістю, реалізовувати свої творчі здібності, поповнювати теоретичні знання і практичні навички займаючись в студентському науковому гуртку «Робототехніки».
Інформацію надав Михайло ПРОНЬ, керівник гуртка «Робототехніка»