Search

Легкоатлетичний крос

У кінці жовтня в Заліщицькому аграрному коледжі пройшла Відкрита першість коледжу з легкоатлетичного кросу. Юнаки бігли дистанцію 3000 м., а дівчата 1000 м. Серед юнаків перше місце посів Рабський Михайло студент 42 групи, другим був  Загайкевич Юрій і третім  Дем'янчук Іван студенти 24 групи.

У дівчат перше місце зайняла  Теслюк Юлія з 24 групи, друге  Куца Марія з 42 групи і замкнула трійку  Осадчук Тетяна 35 група.

Переможці і призери були нагороджені грамотами. Чемпіони будуть відзначені на день студента подарунками.

У командному заліку перше місце посіла команда 24 групи, друге команда 42 групи, бронзу здобули студенти 35 групи.

Студенти-легкоатлети готуються до наступних змагань вищого рівня тож бажаємо їм нових спортивних перемог.