Search

Студенти коледжу успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу

Студенти коледжу успішно виступили на

Всеукраїнських змаганнях з легкоатлетичного кросу

1-3 жовтня в місті Біла Церква відбулись Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів аграрних вищих навчальних закладів. В особисто-командній першості взяло участь 12 команд (по одній команді з кожної області, де проводився відбірковий етап змагань). Команда ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» в підсумку посіла шосте командне місце. В особистому заліку бронзову медаль здобула студентка ІІІ курсу 34 групи Теслюк Юлія з бігу на 1000 м., IV місце зайняв її одногрупник Загайкевич Юрій на дистанції 3000 м. Шосте місце -  у Рабського Михайла, дев'яте - у Сипеня Назара, студентів 42 групи (біг 3000 м.) і восьме - у першокурсника Атаманчука Олега,  студента 14 групи (біг 1000 м.).

Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом та бажаємо вдалих наступних змагань.