Search

Спартакіада коледжу стартувала

Спортивні змагання,  безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих юнаків та дівчат. При всьому цьому завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки і високі спортивні результати.

Традиційно, у вересні кожного навчального року розпочинаються спортивні змагання між студентськими групами по програмі Спартакіади коледжу.

На спортмайданчику ВСП Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України відбулась відкрита першість закладу з легкої атлетики. Були запрошені всі бажаюч,і які люблять легку атлетику. Змагання у трьох видах програми: біг 100 м., біг 1500 м. та штовхання ядра.

Впевнену перемогу здобув в бігу на 100 м Атаманчук Олег (студент 34 групи), другим став Семчук Володимир (студент 24 групи), третім - Денис Максим (12 група). У дівчат перемогу здобула Бричка Богданна - студентка 25 групи, другою фінішувала Пеняк Ірина (14 група)  третьою -Шевчук Вероніка (учениця Заліщицької ЗОШ №1).

Дистанцію 1500 м. виграв Шляпський Максим (учень Заліщицької ЗОШ №2), друге місце у Граната Олександра, студента 21 групи і третє - у Голодняка Матвія, студента 25 групи.

Серед дівчат на дистанцї 1500 м. перемогу здобула Гоменюк Ганна – студентка 24 групи, друге місце посіла Когут Христина (14 група) і третє - Вейван Наталія із Заліщицького вищого професійного училища.

У штовханні ядра переміг Шевчук Богдан 24 група, другим став Ожга Роман 34 група і третім Мельник Богдан 24 група. Серед дівчат переможницею стала Дуць Іванна  12 група, другою була Димушко Ангеліна (34 група) і третьою Гурак Люба із Заліщицького вищого професійного училища.

Студенти переможці та призери коледжу будуть нагороджені на День студента.

Дирекція коледжу нагородила спеціальними пам'ятними призами:

• найстаршого учасника змагань Івончика Миколу (56 років с.Зозулинці),
  • наймолодшого - Хитрого Павла 11 років с.Винятинці,
  • найшвидшого - Голийчука Івана ( учняЗаліщицької ЗОШ №1),
  • найвитривалішого - Шляпського Максима  (Заліщицька ЗОШ №2).

У командному заліку перемогла команда 24 групи, друге місце посіла 34 група, третє зайняла 31 група.

Найближчим часом переможці та призери візьмуть участь в обласних змаганнях в м. Тернопіль.