Search

Квітникарство закритого грунту

Презентація навчального посібника „Квітникарство закритого грунту”


4 березня 2015 р. у ВП НУБіП України „Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого” доцент кафедри закритого грунту НУБіП Слєпцов Юрій Віталійович  презентував навчальний посібник „Квітникарство закритого грунту”  для студентів та викладачів  агрономічного відділення, яку написав з співавторами : професором, зав.кафедри ботаніки НУБіП Якубенко Б.Є., кафедра декоративного садівництва і газонознавства РГАУ ім. Тімірязєва Богданова В.Д., менеджер з вирощування посадкового матеріалу ООО „Агроінвітро” Поздняков І.О., зав. агрономічним відділенням ВП НУБіП України „Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого” Андрусик Р.В.

У своїй презентації автор зазначив, що квітникарство є цілою галуззю закритого грунту, зі своїми специфічними заходами агротехніки, професійним сленгом, особливостями тощо. І засвоїти її нескладно! Саме в цьому має допомогти ця книжка. Адже останнім часом галузь квітникарства стала однією з найбільш динамічних і популярних.

Сам посібник побудований за класифікацією квітів: зрізочні, цибулинні, бульбоцибулинні, горщечкові, додаткові, а також характеризується особливості квітникарства закритого грунту. Автори навчальний матеріал викладали за певною схемою і характеристикою : особливості квітів; критерії вибору сорту; технологію вирощування для гідропонних теплиць та крупних тепличних комбінатів; для фермерських теплиць невеликих розмірів.

Після кожного розділу наведено важливі фотографії, які дають змогу краще зрозуміти окремі положення та питання для самоконтролю. У кінці навчального  посібника прикріплено диск з навчальними фільмами і відео файлами  по квітникарству. В кінці презентації автор додав : „Надіємось, ви полюбите прекрасний світ квітів, що в цілому  і було метою цієї книги!”. Написана в оригінальному стилі, книга вже стала бестселером серед навчальної літератури.


 І. В. Костур
секретар педкабінету

: