Search

Новини спорту

Волейбольний турнір

У спортивній залі Заліщицького фахового коледжу ім. Є.Храпливого відбувся міжобласний турнір з волейболу серед юнаків та дівчат, з нагоди Дня відкритих дверей. До змагань були залучені команди ОЗЗСО с. Веренчанка, смт Кострижівка Чернівецької області та ЗОШ с.Мілівці Тернопільської області.

Турнір проходив за коловою системою, де першість виборювали 4 команди юнаків та 4 команди дівчат. Ігри проходили в напруженій, але дружній атмосфері. Кожна команда виклалась на повну, демонструючи високий рівень майстерності, командну роботу та волю до перемоги.

Це відзначили і судді КФК: Токарчук В.І.; Тимчук В.І.; Шипітка Б.І.

III місце - ЗОШ с.Мілівці

Команди - переможці та кращі гравці турніру були нагороджені грамотами та пам'ятками про коледж.

Організатори змагань щиро вдячні усім командам та їх керівникам, а також особливу подяку висловлюють ЗСУ за можливість організовувати спортивні змагання з улюблених видів спорту.

Усім міцного козацького здоров'я , високих досягнень та яскравих перемог!

Володимир ТИМЧУК ,викладач фізичного виховання

Вітаємо призерку обласного чемпіонату!

16-17 травня в місті Тернопіль відбувся весняний чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики. В чемпіонаті взяли участь і студенти нашого коледжу, де бронзовою призеркою стала студентка 24 групи Валентина МИХАЛЮК (біг 400 м), та стала четвертою (біг 100м.)