Search

Підсумки наукової роботи

Підсумки наукової роботи

Завершується навчальний рік, підбиваються підсумки наукової роботи. Студенти коледжу у 2024 році вперше взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України.

Департамент освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації дипломом І ступеня нагородив Анатолія Петраса, студента спеціальності «Комп'ютерна інженерія», який у секції «Комп'ютерні науки» здобув І місце в обласному етапі конкурсу МАН та посів друге місце у Всеукраїнському етапі конкурсу Малої академії наук.

Успіх Анатолія є результатом спільної наполегливої роботи разом з науковим керівником Михайлом Пронем.

Дипломом ІІІ ступеня  нагороджена студентка спеціальності «Агрономія» Іванна Дуць, секція «Агрономія» (науковий керівник Петро Коропецький), за здобуте ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.

Грамотою нагороджена Оксана Дудяк, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», секція «Прикладна фізика», (науковий керівник Світлана  Руснак) за підготовку та захист проєкту  «Використання та впровадження альтернативних джерел енергії» у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт МАН.

Такою ж грамотою відзначено студента  Валентіно Бурлаку, спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», за представлення проєкту «Господарсько-економічна та науково-просвітницька діяльність Євгена Храпливого в контексті викликів сьогодення», секція «Історичне краєзнавство», (науковий керівник Галина Петрів).

Дирекція коледжу вручила нагороди молодим науковцям, побажала нових досягнень в науково-дослідницькій діяльності, успішних звершень на життєвому та професійному шляху.

Галина ПЕТРІВ, голова студентського наукового товариства

: