Search

Міжнародна співпраця поглиблюється

Міжнародна співпраця поглиблюється

До ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України» завітали представники Посольства Угорщини в Україні: Єва Хеізерне Хегедюш, дипломат з питань культури та освіти, Агнеса Шафар, асистент з питань культури та Олівер Ардаі, керівник фінансового відділу. В зустрічі з почесними гостями взяли участь директор ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого НУБіП України» Борис Павлюк, заступник директора з навчальної роботи Михайло Сопилюк та викладач коледжу, координатор зустрічі Борис Шипітка.

Відбувся змістовний обмін думками між представниками Посольства та Заліщицького фахового коледжу. Борис Степанович ознайомив гостей з історією та сьогоденням закладу освіти, особливостями освітнього процесу, спеціальностями, з яких проводиться підготовка фахівців, досягненнями колективу коледжу. Було обговорено можливості співпраці між коледжем та освітніми закладами Угорщини. Підкреслено важливість та необхідність вивчення питання обміну студентами, розпочавши зі співпраці в галузі фізичної культури та художньої самодіяльності.

Гості з Угорщини ознайомились з частиною матеріальної бази навчального закладу. Оглядаючи навчальний корпус №2, в приміщенні якого наприкінці ХІХ століття була заснована садівнича школа, учасники зустрічі визнали необхідність проведення реставрації цієї історичної будівлі.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері і завершилась обміном сувенірами та запевненнями у продовженні співпраці.

Юрій ВІЙТИК, викладач коледжу

: