Search

День відкритих дверей 21.04.2018

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

21 квітня 2018 року ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» вже втретє, впродовж цього навчального року, провів День відкритих дверей для своїх майбутніх абітурієнтів.

 

Випускники шкіл, які завітали до нас, мали можливість ознайомилися з понад столітньою історією нашого коледжу та переліком освітніх послуг, які пропонує наш навчальний заклад. 

 

Для наших гостей було підготовлено виставку інформаційних матеріалів, представлення роботи навчальних кабінетів і лабораторій коледжу та відео-розповіді про життя коледжу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гостей щиро привітав директор коледжу Володимир Степанович Глова, який наголосив, що цей день організовано спеціально для них, щоб вони змогли ознайомитися з базою та умовами навчання, з життям коледжу, його студентів та визначитись з вибором майбутньої професії, яку вони зможуть отримати в нашому коледжі. Крім того, директор розповів про переваги навчання у нашому закладі, зокрема, одержання поряд з основною спеціальністю суміжної робітничої професії, а також можливість продовження навчання у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, відокремленим підрозділом якого є наш коледж. 

 

З умовами вступу на навчання в 2018 році ознайомив заступник директора з навчальної роботи Михайло Васильович Сопилюк. 

Студентами нашого коледжу було представлено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого»:

«Облік і оподаткування» – Дмитрик Михайло, студент 35 групи

 

«Фінанси, банківська справа та страхування» – Швидковська Іванна, студентка 26 групи 

 

«Економіка» – Доготарь Валентина, студентка 36-Е групи 

 

«Підприємство, торгівля та біржова діяльність» – Сухіна Валентина, студентка 27-П групи 

 

«Агрономія» – Кондрацька Надія, студентка 22 групи 

 

 

«Комп'ютерна інженерія» – Гембатюк Лідія, студент 21-К групи 

 

 

«Екологія» – Боднарук Валентина, студентка 21-Е групи

 

 

Учасникам Дня відкритих дверей було вручено інформаційні матеріали, сертифікати учасників Дня відкритих дверей на тему: «Мій майбутній професійний вибір». 

 

 

 

 

 

 

Заключним етапом зустрічі була екскурсія, яку провела для майбутніх абітурієнтів викладач коледжу Петрів Галина Василівна. В ході якої вони мали можливість ознайомились з навчальною базою, кабінетами, лабораторіями навчального закладу, умовами проживання в гуртожитку, діяльністю окремих підрозділів коледжу (їдальня, спортивний комплекс). 

 

Н.С.Стрільбіцька, фахівець з профорієнтації

: