Search

Щирі вітання!

СНПЧ А7 Курск, обзоры принтеров и МФУ

Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо Всеукраїнський день працівників сільського господарства, професійне свято людей, які годують усю країну.
Праця аграрія – важка, часом невдячна, примхлива, але вкрай важлива. Це підйоми удосвіта, планування, засівання, постійна турбота за майбутній урожай, жнива і підготовка поля до нового сезону. І так по колу, кожен рік. Але робота аграрія – це ще й неосяжні простори на світанку, золотисті поля пшениці, чисте ранкове повітря, гордість за вирощений врожай і безмежна любов до землі.
День працівників сільського господарства – це також свято усіх тих, хто переробляє сільськогосподарську продукцію, доглядає за тваринами, заготовляє корми, готує нам смачні ковбаси. Це величезний і потужний комплекс, який працює як єдиний механізм, де кожен працівник важливий. Колектив ВСП « Заліщицький фаховий коледж імені Є.Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України» наполегливо працює над підготовкою фахівців для АПК. Студенти навчаються, щоб стати в майбутньому спеціалістами цього важливого сектору економіки, викладачі передають їм необхідні знання для цього.
Щиро вітаю усіх працівників сільського господарства, студентів та викладачів коледжу з професійним святом. Нехай нелегка праця завжди приносить вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною. Дякую вам за старанність, працьовитість та професіоналізм. Бажаю вам щастя, процвітання, міцного здоров'я і родинного затишку. Зі святом!

З повагою Борис Павлюк, директор коледжу

Ігор Книш, голова профспілкового комітету працівників

: