Search

Новорічні привітання

Новий рік та Різдво Христове - свята, яких з нетерпінням чекають, з якимось невимовно радісними та казковими передчуттями, адже саме вони об'єднують людей, дають віру в щось світле, нове і цікаве, а позаду - залишається все погане, все старе і непотрібне…
У перед день Нового року студенти ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» привітали трудовий колектив коледжу з наступаючими святами, створивши новорічне свято, фантастичне диво та позитивний настрій, за що ми ЩИРО ДЯКУЄМО!

Дирекція коледжу також приєднується до привітань : «Шановні викладачі, працівники та студенти коледжу прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим ! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2016 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!»: