Search

Обрати мовуГедзик Назарій: «Мрію отримати якісну освіту на спеціальності «Агрономія»

Гедзик Назарій: «Мрію отримати якісну освіту на спеціальності «Агрономія»

    Гедзик Назарій Володимирович родом із міста Копичинці Гусятинського району Тернопільської області твердо вирішив продовжити навчання у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» за спеціальністю «Агрономія».

 Звідки дізнався про наш навчальний заклад?

 • У мене є багато друзів, які навчаються у коледжі. Їх відгуки, розповіді про студентське життя часто спонукали заходити на сайт коледжу і переглядати чим живе студентство. Після відвідин коледжу на День відкритих дверей, знайомства із матеріальною базою коледжу тільки укріпило мої прагнення стати студентом ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого».

 Що стало вирішальним при виборі навчального закладу?

 • Можливість навчатися за державним замовленням;
 • Отримаю хороші знання, що дасть мені можливість стати хорошим спеціалістом;
 • Робота хороших спеціалістів – агрономів, як правило, добре оплачується, а це важливо у житті;
 • Коледж знаходиться у структурі НУБіП України, провідного сільськогосподарського вузу нашої держави, отже є можливість продовжити там навчання;
 • Жити цікавим студентським життям та спробувати реалізувати себе як людина з активною громадянською позицією;

Чому саме спеціальність «Агрономія»?

 • Вважаю її дуже затребуваною. Хоча думаю професію потрібно обирати не за перспективами, а за покликом серці, бо саме в такий спосіб будь-яка робота перетворюється на задоволення. А в перспективі – і на гідне фінансове забезпечення.Крім того,навчаючись на спеціальності «Агрономія» є можливість проходити стажування за кордоном та одержати крім диплому ще дві робітничі професії.
   
  Бажаємо успіхів на шляху до реалізації усіх Ваших мрій!
  Левицька І.В.
   
: