Search

Обрати мовуЗ Днем Незалежності

З Днем Незалежності !

Шановні працівники та студенти ВП НУБІП України « Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого» !

Дирекція та профспілковий комітет працівників коледжу щиро вітає Вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

З тих пір, як була проголошена Незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Нехай не згасає оптимізм у душах українського народу! Сьогодні важливо одне: наша перемога, наше майбутнє! Давайте змінимо нашу Батьківщину! Нехай вона стане кращою, чистішою! І в наших душах горить невичерпний шевченківський вогонь любові до рідної землі! Слава Україні!

Директор коледжу Глова В.С.

Голова профкому Книш І.Я.

 

Фотофакт

З днем народження, Україно !

Дата 24 серпня 1991 року назавжди змінила життя українських

людей, які прагли свободи та незалежності, втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення!

В серцях народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов'язок кожного з нас, усього народу.

 

В переддень свята працівники бібліотеки коледжу організували книжкову виставку «З днем народження, Україно!».

 

З святом !

 

: