Search

Обрати мовуПідтримання матеріально-технічної бази в належному стані-запорука успішної роботи навчального закладу

 

Підтримання матеріально-технічної бази в належному стані-

запорука успішної роботи навчального закладу

В період пандемії коронавірусу коледж працює не тільки над організацією і проведенням освітнього процесу в дистанційному режимі, але й вирішує питання збереження та оновлення матеріально-технічної бази, яка потребує постійної уваги. Так, в ці дні під керівництвом заступника директора коледжу В.І.Гаврилюка завершується ремонт покрівель навчального корпусу і гуртожитків.

Сучасний якісний покрівельний матеріал, професійна робота покрівельників, відповідне фінансування робіт (вартість яких склала 196 тис. грн) забезпечить надійний стан даху на тривалий період.

В гуртожитках коледжу проводиться ремонт житлових приміщень, оновлюються цілі блоки з метою створення сучасних комфортних умов проживання для студентів.

З ініціативи вахтерів гуртожитку №1 проведено ремонт вахтерського поста, в цьому найбільша заслуга як майстра і дизайнера Богдана Галушка.

Під керівництвом завідувача технологічним відділенням Р.В.Андрусика та завідувача навчально-виробничими практиками Ю.Л.Гірчака завершується монтаж арочного кріплення на виноградній алеї українсько-польської дружби.

Підтримання матеріально-технічної бази коледжу в належному стані, облаштування та догляд дендропаркової зони сприятимуть створенню сприятливих умов для організації освітньо-виховного процесу в навчальному закладі.

В.С.Глова, директор коледжу

: