Search

Студентський гурток «Вивчаємо іноземні мови легко!»

Студентський гурток

«Вивчаємо іноземні мови легко!»


Процеси глобалізації широко сягнули у наше буденне життя, зачепивши усі його сфери, тому його невід'ємною складовою стало вивчення і використання іноземних мов, як засобу розширення світогляду, пізнання культури та.звичаїв іншого народу.Знання хоча б однієї іноземної мови сьогодні – це можливість впевнено дивитись у майбутнє, вдосконалення професійної компетентності і затребуваність на світовому ринку праці.

Саме тому у ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого Національного університету біоресурсів і природокористування України» функціонує гурток іноземних мов «Вивчай іноземні мови легко!».

Мета гуртка: практичне опанування студентами мовних і мовленнєвих умінь та навичок на рівні, достатньому для спілкування іноземною мовою, створення певної бази для вільного володіння іноземною мовою в майбутньому.Основні завдання гуртка:

  • формувати комунікативні навички: вміння слухати співрозмовника, реагувати на його мову, починати, підтримувати і завершувати розмову;
  • організовувати систему заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу студентів, участь студентів в олімпіадах, конкурсах та конференціях;
  • виконувати проектні роботи та творчі завдання;
  • поглиблювати знання про культуру та традиції іншомовних країн;
  • розвивати лідерські якості студентів, уміння долати труднощі та досягати успіхів у майбутній професійній діяльності;
  • розвивати навичкиорганізації самостійної роботи студентів.

Члени гуртка є активними учасниками та призерами Всеукраїнських конкурсів з іноземних мов GreenwichPro та Puzzle, інтернет-олімпіад на платформах На урок та Всеосвіта, науково-практичних конференцій.

Гуртківці підготували та презентували на обласному методоб’єднанні викладачів іноземної мовивідеопроекти англійською мовою: «Віртуальна екскурсія коледжем» та «Віртуальна екскурсія дендропарком».

Студенти-гуртківці постійно беруть участь у проведенні тижня іноземної мови: готують стінгазети, відеопрезентації, інформаційні повідомлення на актуальні теми, активно проходять квести, вікторини, розв’язують кросворди та ребуси.

Члени гуртка вивчають культуру,звичаї та історію іншомовних країн на тематичних вечорах, присвячених різним пам’ятним датам, релігійним та традиційним святам (DerEinheitstag, ThanksgivingDay,Christmas, Weinachten, St.Valentine’sDay, Östernта багато інших).
Найкращі декламатори мали змогу продемонструвати свої сили у конкурсі читців поезії англомовних та німецькомовних авторів на засіданні гуртка «Poet’scorner».

Традиційно, гуртківці беруть участь у коледжівських олімпіадах з англійської та німецької мов, переможці яких захищають честь коледжу на обласних етапах.

В умовах пандемії та дистанційного навчання, студенти гуртка започаткували гарну традицію запису відеопривітань до Різдвяних та Великодніх свят.

Пишаємося нашими студентами і запрошуємо всіх бажаючих долучатись до гуртка «Вивчай іноземні мови легко!»


Лукавецька О.М., Завінська О.М., керівники гуртка

: