Search

Обрати мову



Підсумки проведення в коледжі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з циклу професійної підготовки

Підсумки проведення в коледжі І етапу

Всеукраїнської студентської олімпіади

з циклу професійної підготовки

    Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1313 від 28 листопада 2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018-2019н.р.», наказу Національного університету біоресурсів і природокористування України №1419 від 12.12.2018 року, з метою активізації роботи студентів в навчальній діяльності, розвитку їх інтелектуальних здібностей, формування навиків науково-дослідницької роботи та вмінь застосовувати набуті знання, у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім.Є.Храпливого» проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019н.р.

    І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 н.р. проводився з 13 лютого по 28 березня 2019 року. Оргкомітетом та членами журі з проведення предметних олімпіад узагальнено результати та підведено підсумки.

     Продовжуємо публікацію результатів предметних олімпіад з циклу професійної підготовки. Олімпіади проводилися з 17 дисциплін участь в яких прийняли студенти 2-го, 3-го та 4-го курсу економічного та технологічного відділення. На засіданні оргкомітету 1 квітня 2019 року підведено підсумки та затверджено перелік переможців та призерів олімпіад, інформацію про яких наведено в таблиці.

Зведені дані про результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з циклу професійної підготовки

п/п

Предмет

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

Основи тваринництва і бджільництва

Кастранець А. (22 гр.)

Вовк М. (22 гр.)

Филип'юк Г. (23 гр.)

2

Плодівництво

 Капітан І. (32 гр.)

Корнет О. (32 гр.)

Салогуб Д. (32 гр.)

3

 Овочівництво закритого і відкритого грунту

Бульдяк А. (33 гр.)

Максимишин С. (33 гр.)

Кузь М. (33 гр.)

4

Технологія в галузях рослинництва

Іваненко В. (43 гр.)

Шимків І. (43 гр.)

Гандзюк Д. (43 гр.)

5

Агрохімія

Ляшук М. (22 гр.)

Галаган В. (22 гр.)

Грищук Н. (22 гр.)

6

Землеробство

Кастранець А. (22 гр.)

Грищук Н. (22 гр.)

Галаган В. (22 гр.)

7

Землеробство з ґрунтознавством

Смоляк Д. (23-А гр.)

Пригодюк Д. (23-А гр.)

Стефанюк В. (23-А гр.)

8

Меліорація з основами геодезії

Капітан І. (32 гр.)

Маціборко В. (32 гр.)

Голич А. (33 гр.)

9

Інформаційні системи і технології в обліку

Ворожбит І. (34 гр.)

Зубик І. (35 гр.)

Іванів А. (34 гр.)

10

Податкова система

Горбач О. (35 гр.)

Гриців А. (36 гр.)

Зубик І. (35 гр.)

11

Основи менеджменту

Попінко М. (42 гр.)

Гандзюк Д. (43 гр.)

Дерень А. (42 гр.)

12

Планування і організація діяльності підприємства

Танцюра М. (37-Е гр.)

Бойко О. (37-Е гр.)

Сухіна В. (37-П гр.)

13

Статистика

Теслюк Ю (24-Ф гр.)

Данилюк А. (24-Ф гр.)

Вовчанська А. (34-Ф гр.)

14

Фінанси підприємств

Гриців А. (36 гр.)

Батрин Т. (34 гр.)

Сервило І. (34 гр.)

15

Грощі і кредит

Данилюк А. (24-Ф гр.)

Теслюк Ю. (24-Ф гр.)

Бойчук О. (25 гр.)

16

Бухгалтерський облік

Данилюк А. (24-Фгр.)

Бойчук О. (25 гр.)

Кочержук О. (24-О гр.)

17

Фінансовий облік

Горбач О. (35 гр.)

Ворожбит І. (34 гр.)

Соляр Д. (35 гр.)

    В травні місяці в рамках проведення Дня науки дирекція коледжу спільно з студентською профспілковою організацією запросить переможців та призерів олімпіад на урочисті заходи де будуть вручені нагороди та відзнаки.

Глова В.С., голова оргкомітету