Search

Обрати мову



Підсумки проведення олімпіади

Підсумки проведення в коледжі І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1572 від 06 грудня 2017 року «Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 н.р.», наказу Національного університету біоресурсів і природокористування України №1292 від 15.12.2017 року, з метою активізації роботи студентів в навчальній діяльності, розвитку їх інтелектуальних здібностей, формування навиків науково-дослідницької роботи та вмінь застосовувати набуті знання, у ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018н.р.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2017-2018 н.р. проводився з предметів загальноосвітнього та спеціального циклів з 7 лютого по 22 березня 2018 року. Цьогоріч олімпіади проводилися з 47 навчальних дисциплін. В організації і проведенні прийняло участь – 52 викладачів та 470 студентів.

Зведені дані про результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіадиу ВП НУБіП України "Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого"

2017-2018 н.р. 

п/п

Предмет, з якого проводилася олімпіада

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

1

Українська мова і література

(І – курс)

Якимець А. (14 гр.)

Сидорчук А. (11 гр.)

Дмитрук С. (16 гр.)

2

Українська мова і література

(ІІ курс)

Гембатюк Л. (21-К гр.)

Ворожбит І. (24гр.)

Салагуб Д. (22 гр.)

3

Математика

Ждан Х.  (15гр.)

Якимець А. (14-О гр.)

Сидорчук А. (11 гр.)

4

Вища математика

Сеньків М. (26 гр.)

Танцюра М.(27- Е гр.)

Стефанюк О. (21-К гр.)

5

Історія України

Бойчук О. (15 гр.)

Смоляк Д. (13 гр.)

Вовчанська А. (14 гр.)

Льорчак А. (11 гр.)

6

Всесвітня історія

Бойко В.  (11 гр.)

Кузьмук І. (15 гр.)

Сидорчук А. (11 гр.)

Ткач І. (11 гр.)

7

Біологія

Крупа А. (16 гр.)

Монастириська Х. (15гр.)

Любінецький В. (11 гр.)

8

Фізика

Теслюк Ю. (14-Ф гр.)

Ждан Х. (15 гр.)

Дуплава М. (15 гр.)

Филип’юк Г. ( 13-А гр.)

9

«Захист Вітчизни»

Боцян Т. (16-Е гр.)

Кузьмук І.  (15 гр.)

Стефин Д.  (14 гр.)

10

Зарубіжна література

Ткач І. (11 гр.)

Стрільбіцька С. (14-Ф гр.)

Любінецький В. (11 гр.)

Монастириська Х. (15 гр.)

11

Безпека життєдіяльності

Швидковська І. (26 гр.)

Бойко О. (27-Е гр.)

Гриців А. (26 гр.)

12

Ботаніка

Макух Г.  (23 гр.)

Капітан І.  (22 гр.)

Салагуб Д. (22 гр.)

13

Плодівництво

Іваненко В. (33 гр.)

Попінко М. (32 гр.)

Шимків І. ( 33 гр.)

14

Технологія в галузях рослинництва

Мельник Н.  (43 гр.)

Панчишин П. (43гр.)

Орловський О. (43гр)

15

Політична економія

Феник Р. (22 гр.)

Горбач О.  (25 гр.)

Тхоровський Д.  (22 гр.)

Климочко І. (25 гр.)

16

 

Хімія

Рожелюк М. (13-Е гр.)

Данилюк А. (14-Ф гр.)

Стельмащук О. (15 гр.)

17

Правознавство

Гриців А. (26 гр.)

Сервило І.  (24 гр.)

Бойко О. (27-Е гр.)

18

Політологія

Гриців А. (26 гр.)

Горбач О. (25 гр.)

Сервило І. (24 гр.)

Усик О. (27-П гр.)

19

Основи тваринництва і бджільництва

Капітан І. (22 гр.)

Ласий В. (23 гр.)

Шалак П. (23 гр.)

20

Технологія зберігання і переробки с/г продукції

Панчишин П. (43 гр.)

Мельник Н. (43 гр.)

Гнатюк О. (42 гр.)

21

Механізація і автоматизація с/г. Трактори і с/г машини

Ласий В. (23 гр.)

Капітан І. (22 гр.)

Феник Р. (22 гр.)

22

Овочівництво

Мельник Н. (43 гр.)

Іваненко В. (33 гр.)

Крайник Н. (33 гр.)

23

Землеробство з ґрунтознавством

Капітан І. (22 гр.)

Макух Г. (23 гр.)

Салагуб Д. (22 гр.)

24

Насінництво і селекція

Бужак М. (42гр.)

Забчук В. (42 гр.)

Книш Т. (42 гр.)

25

Планування і організації діяльності підприємства

Худоб’як Н. (36-Е гр.)

Доготарь В. (36-Е гр.)

Гульчак В. (42 гр.)

26

Основи екології

Монастириська Х. (15 гр.)

Боцян Т. (16 гр.)

Ждан Х. ( 15 гр.)

27

Інформаційні системи і технології в обліку

Батрин П. (34-Б гр.)

Дутка І. (35 гр.)

Стасишин Н. (34-Б гр.)

28

Економіка підприємства

Красій М. (36-К гр.)

Жулін С. (35 гр.)

Горячко С. (35 гр.)

Доготарь В. (36-Е гр.)

29

Податкова система

Гринчук Д. (35 гр.)

Рекуник Л. (34-Ф гр.)

Батрин П. (34-Б гр.)

30

Гроші і кредит

Батрин Т. (24 гр.)

Швидковська І. (26 гр.)

Гриців А. (26 гр.)

31

Фінанси

Дмитрик М. (35 гр.)

Рекуник Л. (34-Ф гр.)

Остяк М. (34-Ф гр.)

32

Бухгалтерський облік

Горбач О. (25гр.)

Бойко О. (27-Е гр.)

Сухіна В. (27-П гр.)

33

Фінансовий облік

Дерень О. (34гр.)

Гринчук Д. (35гр.)

Дмитрик М. (35 гр.)

34

Астрономія

Вовчанська А. (14-Ф гр.)

Курчак У. (14-Ф гр.)

Ждан Х. (15 гр.)

35

Німецька мова

(І курс)

Пискур Т. (14-ОФ гр.)

Теслюк Ю. (14-ОФ гр.)

Грищук О. (16-ПЕ гр.)

36

Німецька мова

(ІІ курс)

Тремблюк М. (21-К гр.)

Боднарук В. (21-Е гр.)

Сохацький Р. (26 гр.)

37

Українська мова за професійним спрямуванням

Музичка М. (25 гр.)

Гембатюк Л. (21-К гр.)

Макух Г. (23 гр.)

Матвіїв Т. (25 гр.)

38

Комерційне товарознавство

Лящук М. (36-К гр.)

Красій М. (36-К гр.)

Базюк М. (36-К гр.)

39

Комерційна діяльність

Красій М. (36-К гр.)

Лящук М. (36-К гр.)

Гуга Р. (36-К гр.)

40

Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища

Бурдун П. (31-Е гр.)

Завінська Х. (31-Е гр.)

Жулковський М. (31-Е гр.)

41

Геологія з основами геоморфології

Боднарук В. (21-Е гр.)

Квік І. (21-Е гр.)

Вилка О. (21-Е гр.)

42

Контроль і ревізія

Дутка І. (35 гр.)

Дерень О. (34-Б гр.)

Батрин П. (34-Б гр.)

43

Економічний аналіз

Теленько Х. (34-Б гр.)

Данильців Х. (34-Б гр.)

Матвіїв І. (34-Б гр.)

44

Облік і звітність в бюджетних установах

Гринчук Д. (35 гр.)

Стеліга І. (35 гр.)

Данильців Х. (34-Б гр.)

45

Статистика

Гринчук Д. (35 гр.)

Матвіїв Т. (34-Б гр.)

Стеліга І. (35 гр.)

46

Англійська мова

Федишин Ю. (15 гр.)

Котелець  В. (13 гр.)

Бойчук О. (15 гр.)

47

Англійська мова за професійним спрямуванням

Гринчук Д. (35 гр.)

Саламандик С. (34-Б гр.)

Красій М. (36-К гр.)

Дмитрик М. (35 гр.)

За результатами проведення олімпіади, на основі підсумкових протоколів для підтримки обдарованої студентської молоді та стимулювання творчої праці студентів, дирекція коледжу нагородить грамотами та подяками студентів, які зайняли перші та призові місця з кількох навчальних дисциплін.

Студенти коледжу, які продемонстрували найкращі знання, представлятимуть коледж у ІІ етапі олімпіади, який проводиться у квітні-травні.

Оргкомітет олімпіади

: